Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Referanslar  |  İletişim  |  
     
     
BİZE ULAŞIN
PLASTİK BİDON
VARİL
PALET
I.B.C
FOTO GALERİ
GERİ DÖNÜŞÜM
 
 

TEL: ( 0212 696 14 55) - FAX: ( 0212 696 14 55)

 

HASAN ÇİÇEK GSM:(0535 256 09 78)

İSA ÇİÇEK GSM: (0535 737 75 87)

ADRES: ABAY CAD.AYTAÇ MAH. KARDELEN SOK. NO:19 HALKALI / İSTANBUL

E- MAİL: www.istanbulbidon.com

Yerimizi görmek için lütfen tıklayınız.

 
 
 
 
DERYA TİCARET
...Derya Ticaret, 1990 yılından bu yana İstanbul’da müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir.Sıfır ve İkinci el bidon,varil,palet  hizmeti vermektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Derya Ticaret, alanında "en iyi olmak" ve "en iyi kalmak" amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Neden Hurda Bidon Topluyoruz ?
Kimyasal atık olarak kullanılan boş bidonların toplanarak geri dönüşümü sağlamak. Ve yeniden kullanılabilir hale getirmek.
Bu sayede, ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve bu ambalaj bidonlarını 3/1 (3’te 1) fiyatına satarak firmaların ambalaj giderlerini daha ucuza karşılamasını sağlamaktır.Plastik  atıklar toprağa atıldığı taktirde, çeşitli mikroorganizmalar tarafından tüketilme süresi 300 yıl olduğundan, çevre kirliliğinin ve toprak verimsizliğinin büyük bir nedeni  plastik atıklardır.Biz de bu olumsuz şartların yaşanmasını azaltmak için plastik atıkları toplayarak bu atıkların geri dönüşümünü sağlıyoruz.
 
Copyright 2009 Derya Ticaret   Designed by: H&M Tasarim